Gites du Haras de la Fontaine - 3
Buchbar mit Gites-Garantie


Sie sind zu Gast bei
Antwortet normalerweise innerhalb von 9 Stunden.
Ausstattung
Dieses ebenerdige Ferienhaus befindet sich in einem großen geschlossenen Hof. Die Terrasse ist nach Süden ausgerichtet.
Einrichtungen
- Freistehend
- Kontaktperson vor Ort
- Back to basic
- Sicher für kleine Kinder
- Waschmaschine
- Bügeleisen
- Eingezaunten Garten
- Haustiere
- Kinderbett
- Hochstuhl
- Fernseher
- Internet
- Kamin
- Fön
- Badewanne
Umgebung
Klicken Sie auf die Abbildung, um eine interaktive Landkarte zu öffnen
Ebenerdiges Ferienhaus in Südlage, Zugang über einen großen Innenhof, eingezäunter Garten, sonnige Frühstücksterrasse mit Gartenmöbeln, Grill und Privatparkplatz.
Großes Wohnzimmer mit Kamin, sichtbaren Holzbalken und historischem Gestell
- Ländlich
- Waldnähe
- In/bei Dorf
Gästebucheinträge
Mirjam Kouwer aus Bornwird Friesland
Fijne ruim vakantie huis van alle gemakken voorzien. De omgeving is heerlijk rustig en de natuur indrukwekkend mooi!
De gastheer is vriendelijk en behulpzaam.Jan en Katinka aus Hillegom
Fijne plek, lekker rustig, met veel ruimte (grote kamers en grote tuin) en hele vriendelijke mensen. Top plek!
Nachricht von Amiel Gilbert et Catherine
Ik heb zojuist je bericht ontdekt. Hartelijk dank voor uw waardering.
Dagmar aus Utrecht
We kwamen aan via een zeer rustige en afgelegen weg bij een grote gites van meerdere woningen. We belden aan en werden zeer vriendelijk welkom geheten door de eigenaar. En wat een leuke gastheer! Aldo, de pup van drie maanden, een Oud Duitse Herder. Elke dag kwam hij ons gedag zeggen en als onze voordeur open stond, kwam hij piepend en blij de woning binnen lopen. Ontzettend leuk, zeker als je de eigen hond mist (net overleden). Een beetje afleiding!
Het huis lag ontzettend rustig, waardoor je ook heerlijk in het avondzonnetje op de weg kon zitten. Geen auto kwam voorbij.
Voldoende plaats om de auto te parkeren op een plaats tegenover de woning.
Alles moest wel met de auto gebeuren: uitjes, boodschappen etc..
Het huisje kon beter (spiraal van de bedden voelde je, een van de kookpitten deed het niet of de aardlekschakelaar sloeg om, schimmelplekken in de douche, verouderde keuken en gordijnen). Een opfrisbeurtje kon deze Gite zeker wel gebruiken.
Voor een week een goede locatie om de buurt te verkennen en de eigenaren waren, zowel hij als zij....als Aldo, erg vriendelijk! En....geen toeristisch oord. Heerlijk even geen Nederlandse taal om je heen! :)
Aktivitäten
Der Wald von Fontainebleau ist ein international bekannter Ort für Bouldering und eines der schönsten Klettergebiete Frankreichs.
Riesige Seilrutsche und Steg in den Bäumen in Nemours. Nolimit Aventures.
Reitzentrum in Nemours.
Wanderungen rund um das Dorf.
Schwimmbad in Nemours.
- Fahrräder
- Wandergebiet
- Reiten
- Angeln
Preise und Saisonzeiten
Strom nach Verbrauch
Preis ohne
- Kaution 200,00 €
- Reinigungskosten (Obligatorisch) 30,00 €
- Preis Bettwäsche pro Person (optional) 12,00 €
- Preis Handtücher pro Person (optional) 8,00 €