Lydia Mennes

Reageert meestal binnen 7 uur.

  • Rustige, landelijke omgeving met enig verkeer

Merlote is een gloednieuw ruim vakantiehuis voor 8 personen op nog geen 15 minuten rijden van het prachtige Cahors. Het ligt in de buurt van charmante Franse dorpjes en mooie steden. Het vakantiehuis staat op een groot terrein met veel bomen en heeft een privé--zwembad. U vindt altijd wel een plekje in de zon of de schaduw.

Binnen
De modern ingerichte woonkamer met open keuken is licht en ruim en heeft schuifdeuren naar het terras en zwembad. Er zijn 4 slaapkamers en 2 badkamers. Drie slaapkamers hebben een bed van 160x200 en één slaapkamer heeft een badkamer en-suite met regendouche en wastafel. De andere slaapkamers delen een badkamer met regendouche en dubbele wastafel. Drie slaapkamers hebben schuifdeuren naar het terras. De vierde slaapkamer ligt aan de achterkant van het huis en heeft 2 eenpersoonsbedden. Het hele huis is voorzien van airconditioning.

Buiten
Rond het fijne privé-zwembad staan ligstoelen en u kunt het zwembad ‘s avonds afdekken zodat het water lekker warm blijft. Op het terras staat een eettafel met stoelen en in de tuin kunt u genieten onder de bomen aan de picknicktafel of relaxen op een bankje aan de zijkant van de grote tuin. U kunt via de toegangspoort het terrein op en uw auto parkeren aan de voorkant van het huis. De tuin van Merlote is volledig omheind.

Registratienummer

(MS)

  • Geschikt voor grote groepen
  • Airconditioning

Beschikbaarheid van 'Merlote'

Op nog geen 5 minuten van Merlote kunt u in Cieurac naar de bakker voor een heerlijk vers stokbrood en croissants. De centrale ligging van het huis is ideaal voor dagtrips, wandelen naar het Cazelle de Nouel en het Source d’eau of het Lac de Fraysse. In de buurt (10 minuten rijden) is ook een kartbaan, een padel en squashbaan en een prachtig chateau. Kortom een prachtig gebied waar u actief bezig kunt zijn, kunt relaxen en genieten van de natuur en de mooie dorpjes en steden in de omgeving.

Administratiekosten € 40
Huisdier is € 50 per week, per huisdier
Linnengoed is handdoeken en lakens.
Exclusief elektriciteit boven 150 KWh/wk.

  • Borg € 300,00
  • Beddengoed - per persoon (verplicht) € 12,50

Merlote heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.090

€ 1.090

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.