Lisa en Ralph

Reageert meestal binnen 1 dag.

Gite La Haye is een vrijstaande gite, alles gelijkvloers. De Gite heeft een flinke verbouwing achter de rug en beschikt over een nieuwe keuken, toilet en badkamer. Aan de achterkant van de gite heb je een terras met eettafel en stoelen met prachtig uitzicht over de velden. Ook beschikt de gite over een overkapping met loungeset en barbecue. Deze gite is geschikt voor 4-5 personen (eventueel kunnen we nog een ledikantje bijplaatsen voor kinderen tot 3 jaar). Er zijn twee slaapkamers, een met een fijn tweepersoonsbed waar ook een bankje staat met televisie, de ander met een dubbel stapelbed (een tweepersoonsbed onder en een eenpersoonsbed boven). Een ruime badkamer met inloopdouche en een los toilet.

Op Domaine La Fon Rouge hebben wij twee gites, het zwembad wordt dus gedeeld met de andere gite.

Registratienummer

(RP)

  • Moestuin
  • Speeltuin

Beschikbaarheid van 'Gite La Haye'

Gite La Haye heeft de afgelopen 4 jaar 2 recensies gekregen met gemiddeld een:
10 sterren

    Samen met mijn zus hebben we beide gites geboekt: ideaal voor 2 families met kinderen! De familie is enorm gastvrij en doet er alles aan om je verblijf onvergetelijk te maken! Bij aankomst werden we onthaald met een heerlijke borrelplank en een glas koude rosé😊: een fantastische start! Het domaine heeft ontzettend veel ruimte en faciliteiten voor kinderen waaronder een tafeltennistafel, zwembad en een heel groot voetbalveld. De gites zijn prachtig gerenoveerd en super smaakvol ingericht. En ohhh wat slapen die bedden héérlijk!! We hebben genoten van begin tot eind! Dank Ralph, Lisa, Robin & Evi! We komen heel graag terug!!

    Prachtige gites in de Lot et Garonne gehost door een zeer gastvrij Nederlands gezin met kinderen. Het domaine is heel netjes opgeknapt en prachtig gelegen tussen de heuvels. Met de vele vergezichten raak je niet uitgekeken. Het fijne zwembad, de trampoline, tafeltennistafel, schommels en voetbal + volleybalveld bieden vertier voor jong en oud. Wij hadden de eer om als eerste gasten in Gite La Haye te verblijven. Dit verblijf overtrof al onze verwachtingen. Het ontbrak ons aan niets. De gite is zeer smaakvol ingericht en bevat alles wat nodig is voor een vakantie met jonge kinderen. Onze kinderen van 7 en 9 waren dolblij met het ruime stapelbed en sliepen heerlijk (net als wij). De gite biedt veel privacy en heeft twee terrassen, waarvan één overdekt. Ralph en Lisa zijn zeer gastvrij en weten heel veel over de omgeving. Wij komen zeker terug om Ralph, Lisa, Robin en Evi te bezoeken! Bedankt voor de heerlijke
    vakantie!

Marché Gourmandes
Heel leuk zijn de marchés gourmandes, alleen in juli en augustus. Op een centraal plein staan er verschillende lokale boeren, ondernemers met zelf klaargemaakte gerechten. Denk hierbij aan warme geitenkaasjes, gegrilde eend, foie gras maar ze hebben ook vaak frietjes en worstjes. Op het plein staan tafels en stoelen waar je nadat je wat lekkers hebt gekocht heerlijk kan gaan eten.

Domaine La Fon Rouge ligt in de Lot et Garonne op steenworp afstand van het departement de Dordogne.

Behalve dat je op La Fon Rouge heerlijk kunt ontspannen, zwemmen, spelen etc… is er in de buurt ook genoeg te beleven. Wij zijn echt voor deze regio gevallen vanwege de prachtige vergezichten maar ook zeker door de mooie, gezellige bastidedorpjes. Neem eens een kijkje in Villereal, Monflanquin,, Issigeac, Monpazier of Eymet. Mocht je wat verder willen rijden dan is Sarlat ook zeker de moeite waard maar in de zomermaanden wel erg druk bezocht door toeristen.

– De tarieven zijn inclusief elektriciteit, water, bedlinnen, handdoeken en WiFi. Toeristenbelasting en schoonmaakkosten zijn niet inbegrepen en moeten apart worden voldaan.

– Tarieven zijn gebaseerd op een bezetting van maximaal 5 personen. Een babybedje/kinderstoel en buggy kan gratis worden bijgeboekt.

– In het laagseizoen is het mogelijk op een andere dag aan te komen en is een kortere verblijfsduur mogelijk (minimaal 3 nachten).

– Huisdieren in overleg.

– Check in is mogelijk vanaf 16:00 uur, uitchecken graag voor 10:00 uur.

  • Borg € 250,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 75,00

€ 800

€ 800

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.